SAMORZĄD UCZNIOWSKI - SZKOŁA

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017/2018 !!!

Dnia 10 października 2017roku  przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Poprzedzone były one kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele szkoły. W głosowaniu wzięło udział 50 osób, które wybierały swoich przedstawicieli spośród 3 kandydatów. Wszystkie głosy oddane zostały prawidłowo. Komisja wyborcza w składzie: Samanta Szłapa  z kl. IV, Diego Małas  z kl.V,  Nikola Jasińska z kl. VI oraz Julia Marciniak z kl. VII czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu zliczyła wszystkie karty wyborcze. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego, pani Edyta Smagacka.

Do  Samorządu Uczniowskiego weszły wszystkie kandydujące osoby
z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

1. Klaudia Żabińska kl. VII – 22 głosy – PRZEWODNICZĄCA
2. Krystian Paluch kl. IV – 15 głosów – ZASTĘPCA
3. Janusz Rozum kl. VII – 13 głosów – SEKRETARZ

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!