ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - SZKOŁA

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 4 września 2017r. uroczystym apelem rozpoczął się rok szkolny 20017 /2018. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Polski, po czym głos zabrała  Pani dyrektor Joanna Cimosz- Nowak. Pani dyrektor przywitała wszystkich gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Przedstawiła nowych nauczycieli oraz wychowawców klas. Wspomniała również o reformie w oświacie i o zmianach z nią związanych. Następnie Pani dyrektor złożyła życzenia, aby rok szkolny 2017/2018 obfitował w radosne chwile, sukcesy i zadowolenie. Uczniom życzyła aby nie opuszczał ich zapał do nauki, a nauczycielom aby  towarzyszyła im pasja i zawodowa satysfakcja. Z kolei rodzicom życzyła  przede wszystkim jak najmniej stresu i jak najwięcej powodów do dumy. Po wystąpieniu Pani Dyrektor głos zabrała sekretarz  gminy Pani Ewa Nidzgorska, która życzyła uczniom dużo sukcesów w nauce. Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie  z rodzicami spotkali się z wychowawcami klas.