I MY TEŻ POMAGAMY - SZKOŁA

I MY TEŻ POMAGAMY

Tegoroczny etap Szlachetnej Paczki dobiegł końca! Wszyscy się cieszymy, że nasza szkoła wzięła udział  w tak wspaniałym działaniu. A zaangażowanie wśród Was, drodzy Uczniowie, było naprawdę wielkie. Do akcji włączyliście się nieomal wszyscy wraz ze swoimi Rodzicami. Przynosiliście niezbędne produkty spożywcze, chemiczne, szkolne, a także zabawki. O potrzebie dzielenia się z innymi nie zapomnieli także Wasi nauczyciele. Oni także wraz ze swoimi bliskimi wsparli RODZINĘ, której pomagaliście w ramach Szlachetnej Paczki. Szacowana wartość zebranych prezentów to ponad 2 000 zł. Oczywiście kwota nie ma tu żadnego znaczenia, bo liczy się serce, ale dzięki Wam RODZINA będzie miała wspaniałe święta !!! A każdy zasługuje na szczęście, radość i spokój w tak pięknym czasie, jakim jest czas Bożego Narodzenia. Dlatego wszystkim Wam, oraz Waszym bliskim, należą się ogromne podziękowania za wsparcie, pomoc i zaangażowanie. Bo idąc za słowami Papieża Franciszka: „Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy  z nas mógł wieczorem powiedzieć, dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”, mogę stwierdzić że jest PIĘKNIE !!! Dzięki WAM, bo uczyniliście ten ważny gest - pomogliście drugiemu człowiekowi. Dziękuję w imieniu obdarowanej RODZINY.

Edyta Smagacka

Koordynator akcji Szlachetnej Paczki w SP w Czernicy